Mocne plamienie podczas brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych po 13. tygodniach od porodu

Witam. 13 tygodni temu urodziłam poprzez cesarskie cięcie. Od 6 tygodnia po porodzie biorę pigułki antykoncepcyjne dla karmiacych. Jestem w pierwszym tygodniu drugiego opakowania. Do tej pory nie dostałam menstruacji nawet w przerwie podczas jednym a drugim opakowaniem dopiero teraz podczas brania drugiego opakowania zaczyna mi sie mocne plamienie. Czy to prawidłowe ? Co powinnam zrobic przerwać branie tabletek czy brać dalej aż do wyregulowania cyklu ?

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.