Mocne uderzenia serca a wynik EKG

witam,mam 51 lat,od niedawna czasami czuje szybkie miarowe mocne bicie serca cisnienie rano 150/93 a po pludniu obniza sie do 130/80 tetno54/56/60/65,prosze o interpretacjae wyniku ekg;normogram;zaznaczony zalamek q w ||,aVL, aVF;obnizenie odcinka ST do 1,5mm w |,||, aVL,V2-V6 z uplytko-ujemnym zalamkiem T w tych odprowadzeniach czy to cos groznego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w przedstawionym EKG nie ma swoistych zmian, świadczących o konkretnej patologii. Pozdrawiam