Mocne uderzenia serca, uczucie ciepła w stopie, drżenie rąk i bóle głowy a lęk o zdrowie

Witam. Mam 20 lat. Od pewnego czasu miewam dziwne dolegliwości. Takie jak: mocne uderzenia serca, uczucie napływającego ciepła w lewej stopie, drżenie rąk, bóle głowy (momentalne trwające chwilę) , jakieś dziwne przejścia w mięśniach tak jakby mi się ruszały, niespokojny sen, dziwny niepokój, ciągle wmawiam sobie jakieś choroby, boję się o własne życie, ale tez boje się wizyty u lekarza, kiedyś pojawił u mnie się silny lęk którego nie mogłam opanować, prosze o pomoc.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza POZ lub lekarza psychiatry, ponieważ wyłącznie w kontakcie osobistym lekarz może zdiagnozować Pani dolegliwości.

Witam Panią,
stan, który Pani opisuje może mieć podłoże zarówno somatyczne, jak i psychologczne. Pisze Pani o lęku przed wizytą u lekarza. Zachęcam więc na początek konsultację z psychoterapeutą. Wtedy będzie Pani mogła ustalić z nim najwłaściwsze na tem moment rozwiązanie.