Mocne uderzenie w brzuch i siniak

witam ostatnio jakiś tydzień temu dość mocno uderzyłam się w okolice brzucha i żeber. powstał ogromny siniak jednak nic poza tym. w miejscu siniaka wyczuwam zgrubienia. czy jest to normalne?

Witam,
siniak jest krwiakiem, więc stąd możliwe wyczuwalne zgrubienie pod palcami.
Proponuję żele miejscowo stosowane z heparyną, aby krwiak się szybciej wchłaniał.
Jeżeli cokolwiek Panią niepokoi proponuję aby obejrzał Panią lekarz rodzinny.
pozdrawiam