Mocne ulewanie u 5-tygodniowego dziecka

Witam. Moja 5 tygodniowa coreczka czasem chlustajaco wymiotuje po karmieniu, czy to normalne? Po jedzeniu bardzo bardzo rzadko jej sie ulewa mimo ze nie zawsze odbekuję. Jedyne co to właśnie wymioty raz na jakiś czas. Czasem raz na tydzień, a czasem 2 razy na dzień i potem znowu pare dni jest dobrze. Podczas wymiotów nie placze, nie traci apetytu ( je od razu po zwymiotowaniu) i nie jest rozdrażniona.

picie i łykanie powietrza powoduje że po ustawieniu zbyt szybko do odpicia połknięte powietrze wypycha wypite mleko. Robić przerwy w piciu, pilnować żeby chwilę po piciu jeszcze nie odbijać tylko poczekać aż sie "mleko ułoży"