Mocne zaczerwienienie na penisie po stosunku

witam Po stosunku z żoną (w prezerwatywie) na żołędzi pojawiły dosyć mocne zaczerwienienia. Nie miałem nigdy żadnych tego typu problemów a prezerwatywy są takie jakie zawsze były używane (partnerka brała przez jakiś czas tabletki anty ale wróciliśmy do prezerwatyw). Pragnę dodać że zaczerwienienia pojawiły się w miejscach z które zawsze były narażone na obtarcia (nie mam stulejki i trenuje sporty kontaktowe). Czy to może oznaczać uczulenie na lateks?

Piotr Pilarski

Jeśli zaczerwienienie jest tylko na żołędzi to uczulenie jest mało prawdopodobne. Może to być objaw zapalenia cewki moczowej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.