Mocno stłuczone nerwy czaszkowe a niedowład części głowy

Witam wczoraj po tomografi neurolog stwierdzil ze mam mocno stluczone nerwy czaszkowe.Czy powodem tego moze byc to ze odczowam niedowlad czesci glowy? Spowodowane jest to uderzeniem podczas wypadku samochodowego glowa w naczepe tira.Czy przez ten niedowlad moge sie zle czuc tzn.jestem oslabiona mam zawrotu glowy i szybko sie mecze.Pracuje fizycznie i nie wiem czy jest w takiej chwili mozliwy powrot do pracy?Z gory dziekuje za odpowiedz Magdalena

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Jeżeli nadal odczuwa Pani niepokojące objawy wskazany jest odpoczynek.