Mocno zaczerwieniony żołądź - co to może być?

Witam serdecznie. Mam pewien problem. Mam 16 od już dość długiego czasu, mój żołądź jest bardzo mocno zaczerwieniony - nie wygląda to tak jak powinno. Czasami odczuwam pieczenie albo swędzenie, lecz nie zawsze. Zastanawiam się, co mam z tym zrobić? Wiem, że nie jest tak jak być powinno, domyślam się, że wizyta u lekarza jest konieczna, ale jest to trochę niekomfortowe i jeśli już muszę odbyć wizytę u lekarza, to do jakiego specjalisty mam się udać? Pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety ma Pan rację i konieczna jest wizyta u dermatologa, opisywane objawy mogą być mi.in. efektem podrażnienia lub infekcji grzybiczej.
Pozdrawiam.