Mocny ból głowy u 30-letniej kobiety po operacji głowy i punkcji zatok

Witam, mam 30 lat i jestem po 1 opeeacji glowy (nie wiem co mi bylo) i po 1 zabiegu laryngologicznym ( punkcja) od punkcji zatok boli mnie glowa bardzo mocno i czesto nawet 2x dziennie. Najmniejsze udezenie w glowe powoduje bol ale nie zawsze. 20l lecze sie na zatoki. Nie mialam robionego rezonansu ani tomografi. Bardzo prosze o pomoc boje sie ze to nie jest zwykla dolegliwosc bo zadne rabletki nie pomagaja a jak juz to tylko ketonal lub excedrin i to tez nie zawsze :(

Znowu odpowiadam do znudzenia!!!!! zatoki bardzo rzadko bolą! Szukaj innych przyczyn! Nadciśnienie,niedociśnienie, wada wzroku, nerwica, guz mózgu, a przede wszystkim zrób tomografię zatok i mózgu. PO punkcji głowa nie boli, co Ty gadasz? jeżeli nawet trzeba wykonać punkcję zatok w celu ich leczenia, to nie jedną ale wiele aż do skutku. jeżeli punkcje zatok nie pomagają w ich wyleczeniu to znak , że trzeba je operować itd. To nie zatoki.Ale badaj się dalej.