Mocny kaszel u 7-miesięcznego dziecka

Moja 7 miesięczna córeczka bardzo kaszle, lekarz twierdzi, że to od kataru i przejdzie, ale nie przechodzi od około 3 tygodni. Mieszkamy w Holandii i z tego, co się zorientowałam tutaj generalnie wszystko powinno samo "przejść". Czy mogę coś zrobić, żeby jej ulżyć? budzi się w nocy od tego kaszlu

Milena Lubowicz

Jeżeli od kataru, to proszę przede wszystkim dbać o toaletę nosa, oczyszczać i na noc zakraplać nosek. Oczywiście dbać , żeby powietrze w pomieszczeniu nie było suche, a sypialnia dziecka przewietrzona. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do pediatry. Pozdrawiam