Moczenie się w nocy u 6-letniego dziecka

Mój syn ma 6 lat a mimo to nadal moczy się każdej nocy, w ciągu dnia nie ma z tym problemu. Czy powinnam iść z tym problemem do psychologa czy to może fizjologiczny problem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany problem moczenia zdecydowanie wymaga dokładnej diagnostyki! Proszę zatem nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie udać się do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Dziecko powinno jednak zostać ocenione przede wszystkim przez pediatrę!