Modelowanie mięśni brzucha a owłosienie

Witam, mam dużo włosów na klacie i plecach itd. Czy jeżeli wyrzeźbię sobie kaloryfer to one znikną(odpadną)? Widziałem dożo zdjęć i żaden mężczyzna, który miał kaloryfer nie miał włosów n a klacie itd. Czy one znikną całkowicie czy chodziarz po części? Dziękuje

Dzień dobry,

Włosy z pewnością same nie wypadną.
Natomiast może Pan rozważyć wdrożenie depilacji laserowej, dzięki której jesteśmy w stanie trwale usunąć owłosienie.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam