Mogę jakoś sam się odblokować, żeby czuć przyjemność z seksu?

Dzień dobry! Mam problem z seksem. Mianowicie przeczytałem książkę " sztuka obsługi penisa" i znalazłem u siebie coś co można jakby nazwać przebodzcowanie.chodI o to że dużo się mastrubowalem przy porno I normalny seks jest dla mnie strasznie nudny, nieciekawy nie wywołuje podniecenia takiego stałego nie dojdę w życiu. Tak samo jak seks oralny za mało bodźców tylko moja ręką mi je dostarcza. Jednakże gdy uswiadomilem sobie ze seks wygląda i aczej niż w porno przestało mnie to podniecać. Zamiast myśleć o fantazja h myślę że przecież to tak nie wygląda i to nie będzie jakieś super rzniecie tylko nuda i brak bodźców. Co mogę z tym zrobić? Mogę jakoś sam się odbodzcowac, żeby czuć przyjemność z seksu?

Jeżeli to nie wystarczy, to pozostaje wizyta u seksuologa. Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com