Moge prosić o przetłumaczenie wyniku badania patomorfologicznego?

Adenoma tubulare cum dysplasia epithelii glandularum gradus minoris et fragmentum mucosae intestini crassi. Excisio completa
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Tłumaczenie wyniku badania hist.pat.: "Gruczolak cewkowy z dysplazją (zaburzeniem różnicowania komórkowego) nabłonka gruczołowego stopnia małego i fragment śluzówki jelita grubego. Wycięcie całkowite".