Mogę się odchudzać?

Mam na imię Klaudia, mam 13 lat, ważę 53 lub 54 kg i mam 165 cm wzrostu. Moim zdaniem nie wyglądam dobrze. Czy powinnam zacząć się odchudzać?
13 LAT ponad rok temu

Witaj!

Twoje BMI wynosi 19,5 - 19,8, co biorąc pod uwagę Twój wiek oznacza, że z pewnością nie ważysz zbyt dużo. Nie ma więc powodów podejmować odchudzania. Jeśli nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej sylwetki, postaraj się wykorzystać wakacje jako okazję do większej aktywności ruchowej - zwłaszcza na świeżym powietrzu. Z pewością przyczyni się to do poprawy Twojej samooceny.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.