Mój 2-latek budzi się w nocy

Witam, mam wielki problem, od jakiegoś czasu mój 2-letni synek budzi się w nocy po 2-3 godz. snu z przeraźliwym płaczem, nie chce pić, rzuca butelką, płacze, kładzie się na dywan, bije mnie, uspokaja się i po 10 min. zasypia na 10-20 min. i to samo. Nie wiem, co sie dzieje, jestem przerażona, nie śpię 3 noc. Bardzo proszę o odpowiedź, co może być przyczyną. W dzień jest w porządku, fakt faktem, jest bardzo żywym dzieckiem, ale nie stwarza problemów i nie bije mnie w dzień, w nocy jakby inne dziecko.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Domyślam się, że jest Pani zaniepokojona zmianą zachowania synka. Proszę o konsultację u neurologa dziecięcego, który pozwoli zrozumieć i może zdiagnozować przyczynę takiego stany rzeczy. Zachęcam również do spotkania z psychologiem dziecięcym, ponieważ zachowania dziecka mogą być wynikiem trudności emocjonalnych lub silnych przeżyć, o których taki maluszek nie jest w stanie jeszcze opowiedzieć.

Pozdrawiam