Mój chłopak ma problemy z wzwodem

Witam, mam do pana pytanie, mam chłopaka który ma 29 lat. Zaczęliśmy współżyć i zdziwiło mnie to, że jego penis nie staje do końca lub jak już stanie to szybko opada i jest miękki, co utrudnia uprawianie sexu. Kiedyś z tego co mi mówił przeziębił swoje części ciała i nie leczył tego - martwię się. Co dalej? Obiecał, że pójdzie do lekarza, ale wolę wiedzieć co mogę zasugerować lekarzowi, nie chcę usłysze, że może to stres bo ile razy jesteśmy w łóżku, uprawiamy sex to słysze takie tłumaczenie. Boję się, że to może być jakiś rak. Proszę o radę (dużo pracuje, mało śpi i pali... nie tylko papierosy.. wiec może to jest przyczyna?
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane czynnikami psychicznymi (stres, ciężkie przeżycia, kompleksy, itp.) oraz czynnikami organicznymi (nałogi, choroby, przemęczenie, i in.). Pani chłopak może mieć problemy spowodowane zarówno czynnikami fizycznymi, jak i psychicznymi. Zaburzenia erekcji są dla mężczyzny bardzo stresującym i wstydliwym problemem. Warto, żeby wspierała Pani swojego chłopaka i starała się mu pomagać w tym trudnym czasie.

Pani chłopak wymaga wizyty u lekarza, najlepiej urologa lub seksuologa. Dlatego zachęcam do jak najszybszego skonsultowania problemu z lekarzem. Po zdiagnozowaniu problemu, Pani chłopak będzie mógł poddać się leczeniu, co może pozwolić na poprawę sytuacji.

Pozdrawiam