Mój chłopak wsadził mi palce ze spermą do pochwy. Czy mogę być w ciąży?

Witam,
wczoraj uprawiałam petting z moim chłopakiem. Miał dosyć dużo spermy na dłoniach i wsadził mi palce do pochwy. Ostatnią miesiączkę miałam 11.12 i jak sobie obliczyłam, to właśnie wczoraj miałam najbardziej płodne dni (cykl trwa ok. 30 dni).
Po tym przez całą noc nie mogłam spać i strasznie bolał mnie jajnik, nie wiem, czy to ma jakiś związek z tym. Strasznie się boję, że jestem w ciąży, ja jestem na to gotowa, ale wiem, że mój chłopak nie chce dziecka.
Z poważaniem,
Laura

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
W sytuacji gdy na palcach wkładanych do pochwy znajduje się nasienie, może dojść do zapłodnienia. Jeśli ilość spermy była znaczna, a okres cyklu był okołoowulacyjny, to prawdopodobieństwo zapłodnienia jest realne i nie można wykluczyć możliwości ciąży.
Proponuję wykonać test ciążowy min. po 14 dniach od zaistniałej sytuacji lub też w terminie spodziewanego okresu.
Redakcja abcZdrowie.pl