Mój członek nie osiaga pełnego wzwodu

Mam 19 lat i mam problem, a mianowicie podczas stosunku mój członek nie ma pełnego wzwodu, nie mogę nic na to poradzić. Masturbuje się sporadycznie (1-2 razy na tydzień) nie choruje na cukrzyce czy tego typu choroby. Lecz czy hemoroidy mogą być związane z brakiem wzwodu? Jak to leczyć bądź kiedy to może ustąpić. Problem zaczął się około 6 miesięcy temu.

Redakcja abcZdrowie

Witam

Schorzenie, jakim są żylaki odbytu nie ma nic wspólnego z zaburzeniem, jakim są zaburzenia wzwodu.

W zależności od przyczyny zaburzenia wzwodu dzielimy na psychogenne i organiczne. Ponieważ nie opisał Pan w jakich sytuacjach dochodzi do owych zaburzeń, ciężko jest je zakwalifikować do którejkolwiek z grup. Według statystyk u mężczyzn w Pana wieku zdecydowanie częściej występują zaburzenia na tle psychogennym.

By ocenić jakie są możliwości leczenia proszę zwrócić się o pomoc do specjalisty - urologa lub seksuologa.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl