Mój facet ma problemy ze wzwodem - jak mu pomóc?

Witam! Bardzo proszę o pomoc ewentualnie o wyjaśnienie. Od ponad roku jestem w związku ze wspaniałym mężczyzną. Jednak mamy problem ze wzwodem. Bardzo często podczas stosunku penis traci sztywność. Wtedy mój mężczyzną stymuluje go napinając mięśnie głównie ud i podbrzusza. Wiem, że nie jest to naturalne i jest to dla niego duży wysiłek. Nie wiem jak mu pomóc. Nie mam pojęcia jaki może być powód takiej sytuacji. Chciałabym abyśmy mogli się kochać bez tego typu niespodzianek. Próbowałam go namówić na wizytę u specjalisty, ale nie chce się zgodzić. Boje się, że przyjdzie taki moment ze zacznie unikać seksu. Nie wiem co robić. Chciałabym nam pomóc. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam!
Przyczyn problemów ze wzwodem może być wiele. Często występują okresowo i wymagają np. stabilizacji życia, ograniczenia stresu czy nałogów. Mogą również być powodowane dalszymi obawami o niepowodzenie zbliżenia, właśnie w wyniku osłabienia wzwodu. Przydatny jest w tej sytuacji dialog partnerski i ocena przyczyn problemów z erekcją. Być może konieczna też będzie konsultacja ze specjalistą urologiem, a także porada psychologa.

Pozdrawiam