Mój penis dziwnie wygląda, pojawiły się małe krostki. Jak to wyleczyć?

Witam! Mam 19 lat. Ostatnio będąc w łazience załatwić potrzeby fizjologiczne, zsunąłem napletek z żołędzi i zauważyłem na główce małe, czerwone plamki, coś jakby krostki, lecz niewyczuwalne pod palcem. Skóra napletka od wewnątrz jest dość czerwona, a te dziwne plamki wystepują tylko w tym miejscu, gdzie skóra napletka pokrywa żołądź. Skóra na główce w owym miejscu też wydaje się inna, taka jakby pomarszczona. Nie odczuwam żadnego swędzenia ani pieczenia. I tak się zastanawiam, co to może być?

Witam serdecznie.

Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie. Opisywane zmiany mogą sugerować infekcję grzybiczą, ale mogą być również objawem uczulenia.
Najlepiej skorzystać z pomocy dermatologa.

Pozdrawiam