Mój penis jest stanowczo za mały - co robić?

Witam. Mam 15 lat, chodzę do 3 klasy gimnazjum. Mam pewne 3 problemy na które chciałbym uzyskać odpowiedź. 1. Wiem, że to dziwnie zabrzmi ale mam duże piersi oraz sutki... Czy to jest związane z tym, że mam nadwagę? Zamierzam regularnie spalać tkankę tłuszczową na basenie. Czy piersi także zejdą wraz z upływem tłuszczu z mojego organizmu? 2. Na moim penisie są małe białe krostki. Mama mi mówi, że to potówki których nie powinno się wyciskać i że nie powinienem się tym za bardzo martwić, lecz uważam, że wypowiedź specjalisty na ten temat jest bardziej satysfakcjonujące. 3. Ostatnim już problemem jest długość mojego członka. Uważam, że jest on stanowczo za mały. W stanie spoczynku ma zaledwie 6cm (po kąpieli ma mniej ale to chyba normalne, że kurczy się pod wpływem zmian temperatury.) zaś w zwodzie ma 10,5cm. Proszę o odpowiedź na te 3 pytania. Bardzo chciałbym wiedzieć czy penis mi jeszcze urośnie, a także co mam robić aby zmniejszyć piersi. Pozdrawiam
15 LAT ponad rok temu

Witam!
Problem powiększonych piersi najpewniej powodowany jest właśnie znaczną nadwagą. Inną przyczyną może być schorzenie - ginekomastia, które jednak w tym wieku stanowi raczej rzadkość. Wraz ze spadkiem masy ciała, również piersi będą maleć.
Z kolei zmianami na penisie, o których piszesz są zapewne tzw. grudki perłowate, które nie są żadną nieprawidłowością, a jedynie często spotykanym defektem natury kosmetycznej.
Jednocześnie, opisany rozmiar członka mieści się w normie, zwłaszcza u chłopców w okresie dojrzewania. Wraz z końcem tego procesu, osiągnie on swoje docelowe wymiary.
Pozdrawiam