Moja 7-miesięczna córeczka budzi się w nocy co 1,5 godz. na jedzenie. Czy to normalne?

Mam córeczkę, która ma prawie siedem miesięcy i do czwartego miesiąca spała w nocy całkiem nieźle. Teraz budzi się co 1,5-2 godz. Dodam, że karmię piersią. Próbowałam jej dawać mleko sztuczne na noc, ale ona jak widzi butelkę wykręca główkę. Nie wiem już, co mam robić, bo moje noce wyglądają coraz gorzej, a mała też jest przez to rozdrażniona.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie:)

Domyślam się, że jest Pani bardzo zmęczona i zaniepokojona zachowaniem córeczki. Dziecko jest przyzwyczajone do karmienia piersią i trudno będzie wprowadzić substytut mleka mamy.

Szkoda, że nie wspomina Pani nic o innych pokarmach, które dziecko w wieku 7 miesięcy może już spożywać.

Może warto porozmawiać z pediatrą o wprowadzeniu nowych smaków, które będą najlepsze dla córeczki?

Pozdrawiam