Moja była przyjaciółka mnie obgaduje

Mam problem, gdyż kiedyś przyjazniłam się z taką dziewczyną Mariettą . Ja przyjazniłam się z nią 2 lata ale gdy poznałam Monikę bliżej ( bo znałam ją od dawana ale nie az tak jak teraz) stwierdziłam że nie bede się z kolegoważ z Marietta gdyż zle na mnie wpływa pogorszyłam się z zachowania i wg Monika też mi tak powiedziała ze Marietta mnie zmieniła.I teraz ona odebrała mi wszystkie koleżanki, zepsuła mi opinie, i pisze o mnie bzdury i wg. na forum.Mam 14l.Co mam robić? mam tylkoPaulineiMonike
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Możliwe, że Marietta ma żal do Ciebie za to, że zerwałaś z nią znajomość i "wymieniłaś" ją na inną przyjaciółkę.
Czy próbowałaś z nią rozmawiać o jej zachowaniu?
Pozdrawiam

Przeczekaj, ona się za chwilę znudzi, znajdzie się ktoś inny "na tapetę" Jak ktoś Cie pozna bliżej - przekona się jaka jesteś, a Ci co wierzą w plotki - nie są warci uwagi.