Moja córeczka jest stale głodna

Moja córeczka ma 4 tygodnie i ciągle jest głodna. Ze względu na poraniony sutek, karmię ją tylko jedną piersią i dokarmiam mlekiem modyfikowanym (90 ml), a ona już po półtorej godzinie jest znów głodna. Między posiłkami zaczęłam jej podawać wodę z glukozą, ale i to nie skutkuje. Proszę o radę.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Domyślam się, że musi być Pani ciężko karmić maluszka tylko jedną piersią. Zachęcam Panią do wizyty w poradni laktacyjnej w pobliżu miejsca zamieszkania. Spotkanie ze specjalistą na pewno pomoże dowiedzieć się, jak stymulować drugą pierś do wytwarzania pokarmu, jak leczyć poranione sutki oraz jak uzupelniać dietę malca, jeśli ilość pokarmu nie jest wystarczająca.

Pozdrawiam