Moja dziewczyna jest dziewicą. Jest możliwość zajścia w ciążę?

Witam,
ostatnio z dziewczyną uprawialiśmy petting, tzn. ocierałem chwilę mojego penisa o jej łechtaczkę (nie wkładałem do pochwy). Penis raczej nie miał ściągniętej skórki. Tylko przejeżdżałem jej po łechtaczce, nawet na 1 mm nie włożyłem do pochwy.
Jest możliwość zajścia w ciążę? Moja dziewczyna jest dziewicą.

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Mogło dojść do przeniesienia do dróg rodnych partnerki preejkulatu, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie obniżonej ruchliwości, co zmniejsza ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko zajścia w ciążę wówczas jest bardzo małe.
Pozdrawiam