Moja partnerka chce, abyśmy uprawiali seks z innymi. Co mam zrobić?

Mam problem z moją dziewczyną, ponieważ mówi mi, że chce abym ja kochał się z innymi dziewczynami, a ona uprawiała seks z innymi chłopakami, ale żeby wszystko inne pozostało jak dawniej - randki itp., planowanie wspólnej przyszłości, wspólny związek. Czy to jest normalne? Czym to jest spowodowane? Co z tym zrobić?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie.

Należy założyć, że wszystkie zachowania seksualne są normą, jeśli dzieją się za obopólną zgodą. Rozumiem jednak, że tak nie jest.

Powinien Pan porozmawiać z dziewczyną i wytłumaczyć jej, że według Pana związek budowany na tych podstawach nie ma racji bytu. Jeśli jej na panu zależy - zrozumie i nie będzie próbowała tych akurat  fantazji erotycznych realizować w związku z Panem.