Moja partnerka nigdy nie miała ze mną orgazmu. Co robić?

Witam, mam kilka pytań związanych z współżyciem ze swoją Partnerka. Mam 17 lat i mój penis ma 13 cm długości - wydaje mi się, że to bardzo mało i nie wiem co zrobić. Moja partnerka ma 16 lat i z tego co mi mówi to nie zaznała nigdy ze mną orgazmu, nie wiem dlaczego i nie wiem co zrobić. A przy pierwszym naszym stosunku ona mówiła mi że jest dziewicą lecz nie wystąpiło żadne krwawienie, i też nie wiem z jakiego powodu. Proszę o szybką odpowiedź, i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wielkość członka jest problemem, ale głównie na podłożu psychogennym. NIe sądzę, aby to z tego powodu Pana partnerka nie odczuwała orgazmu. Po rozpoczęciu współżycia kobiety muszą się nauczyć sytuacji (pozycje łóżkowe itp.), które dostarczają im maksimum przyjemności. Jednocześnie poszukiwanie  tych właśnie pozycji może być dla Państwa wyzwaniem i dużą przyjemnością.

Jeśli chodzi o "ten pierwszy raz", to i tutaj mamy do czynienia ze zmitologizowaniem sytuacji. Błona dziewicza jest unaczyniona w odmienny sposób u różnych kobiet i może dojść do jej przerwania bez widocznego gołym okiem krwawienia.