Moja sperma jest przezroczysta

Witam! Mam taki problem: mam 14 lat, niebawem 15, i podczas wytrysku nie mam białej spermy czy też innego koloru, tylko przezroczystą, mniej więcej jak woda... Czy to może być coś poważnego? Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam.
14 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

nie ma się Pan czym przejmować. Sperma nigdy nie jest białym płynem, a raczej przezroczystym, w którym znajduje się biała zawiesina i która szybko ulega uwodnieniu.