Moje 5 miesieczne dziecko po zmianie mleka na Nutramigen

Witam. Moje 5 miesieczne dziecko po zmianie mleka na Nutramigen miało rozwolnienie z krwią, z sluzem, odrazu poszlismy do szpitala. Cieżko było dopasować mleko, ponieważ kupki były śmierdzące kwasem i do tej pory takie są, chociaz ma juz rozszerzoną diete. Pobrano mu krew żylna : PH 7.35 PCO2 39.9 BE -3.7 L cHCO3 21.6 L PO2 44.5 H SO2 77.1 H Baro 1016.8 Lekarz stwierdził , że może wynik taki jest ,ponieważ dużo stołów oddawał w tym czasie 2 dni.Nie wiem czy ma to znaczenie , ale jak płacze często nie może złapać oddechu,a ten płacz to tylko chwila zanim to wyciągnę. Pobrano GAZOMETRIE krew żylna

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować dziecko z pediatrą. Wskazane jest pogłębienie diagnostyki.