Moje dziecko fascynuje się kręcącymi się przedmiotami

Dzień dobry, mam 18 miesięcznego synka który fascynuje się wiatrakami kręcącą się betoniarką i pralką nawet potrafił dostrzec kręcący się wiatrak w lodówce. przy tym jest dzieckiem otwartym nawiązującym kontakt wzrokowy pokazuje paluszkiem co chce bawi się w chowanego, berka gra piłką samochodami, mówi mało ale powtarza po nas wyrazy mówi mama, tata, baba, dziadzia, papa, am, momo(smoczek) lubi się przytulać, zna swoje części ciała.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zamieszczony przez Panią opis nie wskazuje na żadne nieprawidłowości w rozwoju dziecka. By to jednak w pełni ocenić powinna skonsultować się Pani z lekarzem pediatrą, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad oraz przede wszystkim zbada dziecko. Umożliwi to ocenę jego rozwoju, a Pani będzie mogła zadać wszystkie nurtujące Panią pytania.

nie widziałabym specjalnego problemu, dzieci i nie tylko miewają róźne fascynacje, jeśli nie ma innych niepokojących objawów obserwowałabym to tylko,Pozdrawiam