Moje wyniki krwi

Witam serdecznie, czy mogłabym prosić o interpretację wyników krwi? Jest już wekend, przychodnie nieczynne, a ja jestem przerażona. Przepiszę tylko te z przekroczeniami. HCT 36,8, LYM 18,1%, MON 12,2%, EOS 5,2%, BAS 0,04#, CRP 7,35mg/dl, OB 35. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji. 2 dni temu skończyła mi się grypa z bólem kości, temp. do 38,5 st. i nocnymi potami (pocę się w zasadzie do dziś). BÓLE KOŚCI MĘCZĄ MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU, z umiejscowieniem w BIODRACH. Lekarz wcześniej stwierdził rwę kulszową. Dodam, że wykonuję pracę siedzącą. Będę bardzo, bardzo wdzięczna za jakikolwiek komentarz. DZIĘKUJĘ.

Witam!

Szczególną uwagę zwraca wzrost poziomu wykładników stanu zapalnego (CRP i OB) oraz odchylenia w zakresie frakcji krwinek białych - obniżenie odsetka limfocytów, podwyższenie odsetka monocytów i eozynofilów. Jeśli ich wartości bezwzględne są prawidłowe, niepokój jest mniejszy.

Jeżeli przebyta infekcja była rozpoznana przez lekarza, wspomniane odchylenia mogą z niej wynikać. Jeśli natomiast bóle kostne, stany podgorączkowe, nocne poty występowały wcześniej, należy je potraktować jako sygnał alarmujący, ponieważ w połączeniu z przedstawionymi wynikami mogą świadczyć o poważnej chorobie, wymagającej wdrożenia szybkiej diagnostyki.

Pozdrawiam