Mojego faceta nic nie podnieca - co mam robić?

Witam! Mam wielki problem. Jestem z moim chłopakiem prawie pół roku. Na początku związku nasz seks był udany. Od 2 miesięcy, od kiedy zamieszkaliśmy razem pojawił się problem. Mój facet w ogóle się niczym nie podnieca. Ma 28 lat a na widok gołej kobiety reaguje normalnie. Twierdzi, że za dużo się już naoglądał (zaznaczam, że jest po 10letnim związku z kobietą). Czasami dochodzi, ale bardzo często pokochamy się 4 minuty i stwierdza, że mu się nie chce. Nie podnieca go w ogóle seks francuski, co mężczyźni uwielbiają najbardziej. Mówi, że to nie moja wina, że jest przemęczony - co jest faktycznie prawdą, bo pracuje od 3 lat na nocki. Twierdzi, że ma za dużo stresów, bo nie układa się nam troszkę w sprawach finansowych i może być to również wywołane zażywaniem leku oraz branie dopalaczy na imprezach, nie często, ale czasem mu się zdarzy. Także fakt, iż mieszkamy ze współlokatorami i on nie może się rozluźnić, bo myśli o tym czy nie będziemy za głośno, no ale czy rzeczywiście te argumenty przemawiają za tym, że nie ma ochoty na seks i bardzo ciężko się podnieca? Bardzo się kochamy, on mi to codziennie udowadnia i jestem tego pewna, więc wykluczam zdradę. Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co mam robić.
ponad rok temu

Witam,

okoliczności, o których piszesz są naturalną przyczyną kłopotów ze wzwodem oraz osłabienia doznań ze zbliżenia.
Stres, nerwowe sytuacje, nieregularny tryb życia, a także nałogowe stosowanie używek (tu: tzw. dopalaczy) są bardzo poważnymi czynnikami uniemożliwiającymi często osiągnięcie wzwodu lub powodującymi wzwód niepełny. Nie bez wpływu może być też zamieszkiwanie z współlokatorami, co stanowi dyskomfort dla atmosfery intymności zbliżenia.
W pierwszej kolejności zalecam więc uregulowanie trybu życia, eliminację wspomnianych czynników i tworzenie sprzyjającej odprężeniu atmosfery zbliżenia. Gdyby problem nie ustępował nadal, doradzam kontakt ze specjalistą urologiem. Zapewne przydatna będzie również konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam