Mokry kaszel, bóle gardła i wysoka gorączka

witam od piątku mam nie ustającą gorączkę 39 stopni po zastosowaniu popularnych na rynku leków na zbicie gorączki, zimnych okładach i zimnych kąpielach zbijam max do 37,... ale po jakimś czasie znów powraca do tego jestem ogólnie obolały, kaszel chyba mokry z wydzielina, ból gardła i do tego jeszcze ciężko mi się oddycha i zasadnicze pytanie czy to są oskrzela, pluca czy cos innego i czym to leczyc z gory dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez osłuchania klatki piersiowej nie jestem w stanie tego stwierdzić. Niezbędne badanie lekarskie. Sądzę że to infekcja wirusowa, jeśli nie przejdą objawy w ciągu kilku dni proszę zgłosić się do lekarza.