Mokry kaszel, gorączka u dziecka

Dziecko ma mokry kaszel ostatnie 4 dni, ale wczoraj popołudniu zaczęła mocno płakać, uspakajała się tylko w pionie, zbiera się wydzielina i wtedy charczy i kaszle, trochę się odrywa i jjak wypije mleko z piersi to wymiotuje. Czasem trochę świszczy ale rzadko. Ma tylko 37.5 gorączki. Oklepuję , olejki. Czy to może być coś poważnego?

powinna być osłuchasna możliwe że ma obturacyjne zapalenie oskrzeli , konieczne sa inhalacje z pulmicortu i ventoliny które przepisze lek. rodzinny.