Mokry kaszel i gorączka u 6-miesięcznego synka

Dzien dobry moj 6 mc syn ma mokry kaszel zdaza sie ze goraczuje, wczoraj bylam u lekarza ogolnego bo do pediatry nie dalo się umówic bo byl dzien szczepień i nie przyjmuja chorychbdziedzi, pani od ogolnego zbadala Syna plucka czyste gardlo zaczerwienione i nic nie przepisala kazala kupic sobie leki zapalne i syrop wykrztusny. kupilam flegamine oraz Sambucol podaje mu. ale wydaje mi sie ze kaszel wiekszy ciagnie go na wymioty przy atakach kaszlu. co robic?

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji doradziłbym kontynuację leczenia. Jeżeli kaszel i wymioty będą się utrzymywały sugeruję kontakt z lekarzem.