Mokry kaszel i katar u niemowlaka

Witan. Moj synek ma 9 miesiecy. Juz prawie 5 tygodni ma mokry kaszel I katarek brak temperatury. Mieszkam w Anglii, bylam juz tutaj trzy razy u lekarza I ciagle mowia mi ze to wirus. Ostatnio mial takze zaczerwienione jedno uszko. Nie przepisali mu zadnych lekow jedynie kaza podawac paracetamol na przemian z ibuprofenem Ja ich proszę żeby może jakies dodatkowe badania zrobili na astmę lub alergie, dodam ze ja jestem alergiczką a oni twierdza ze jest za maly.Sama juz nie wiem co robic.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie ponownie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.