Mokry kaszel i odruchy wymiotne

witam,mam z rana ciężki mokry kaszel,odruchy wymiotne lub wymioty,przeszkadzają mi intensywne zapach.katar-prosze op opinie co może mi dolegać,dziękuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się wskazywać na infekcję. Niewykluczone jest jednak także nakładanie się infekcji na inne patologie. Proszę udać się do lekarza POZ, który wdroży właściwe leczenie.