Mokry kaszel i uczucie uciekania powietrza pod obojczykiem

Witam ! Od miesiąca męczy mnie mokry kaszel , i jakby pod lewym obojczykiem - powietrze mi gdzieś uciekało. . Przy napadzie kaszlu ,( czuję że zbliża się ten moment ) , odksztuszam żółtej barwy sporą o niemiłym zapachu żelaza ?rdzy ?Jakiś czas mam spokój i sytuacja się powtarza .5 lat temu przeszłam zapalenie płuc leczone szpitalnie , kontrola co rok tk , teraz rtg ,kaszel pojawił się teraz ,

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest natychmiastowa wizyta u lekarza. Uczucie powietrza pod skórą może być objawem odmy podskórnej, która mogła powstać na skutek uszkodzenia tkanki płucnej.
Pozdrawiam