Mokry kaszel i wymioty u 4-latki

Wiram. Moja corka ma 4 latka. Od ok 2 mies ma mokry kaszel ktory wystepuje w nocy ,dusi sie i wymiotuje. Flegma. W dzien jest. Spokoj ,ale gdy zbliza sie tylko wieczor zaczyna sie . Niewiem co. Mam robic .prosze o pomoc bo corka sie meczy i nie przesypia ani jednej nocy ;(

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dziecko powinno zgłosić się po pediatry. Wykluczyć należy przede wszystkim astmę i alergiczne podłoże dolegliwości.