Mokry kaszel i zalegająca flegma u dziecka

witam Panie Doktorze.Mam roczna coreczke,ma mokry kaszel i duza ilosc zalegającej flegmy.bierze flegamine i troszke ja oklepuje,to wszystko nic nie pomaga.Trudno jej oddychac i spać.Co mogę jeszcze zrobić?Serdecznie pozdrawiam

Szanowna Pani
Z tego co Pani pisze- dziecko może mieć nawet zapalenie oskrzeli, płuc. Jak najszybciej proszę jechać do pediatry. Flagaminy nie należy stosować u tak małych dzieci.