Mokry kaszel pomimo antybiotyku u dziecka

Dzień dobry.Mój synek 5.5 letni od 5 tygodni ma mokry kaszel.Brał antybiotyk przez 7 dni ale kaszel nie minal.Byliśmy u laryngologa przepisał mu lek histaminowy i kaszel ma nadal.Pediatra każe robić inhalacje z nebbud i soli,i powiedziała ze kaszel w koncu sam odpuści.czy to możliwe? Czy zrobić dziecku jakieś dodatkowe badania?czy kaszel ma prawo tak długo się utrzymywać? Dziecko ma gesty katar

Nebud to lek steroidowy,hormonalny na ciężkie postaci astmy oskrzelowej. Leki te stosowane dłużej hamują wzrost dziecka oraz powodują grzybicę dróg oddechowych i nasilają KASZEL. Zmień pediatrę i poradź się babci a pro po kaszlu o domowe sposoby jago leczenia. Odstaw wszystkie leki i zabierz go z przedszkola. Jak oczyszczasz nos dziecku?