Mokry kaszel u 6-latka

Bardzo proszę o pomoc,mój 6-letni syn od miesiąca ma mokry kaszel,byłam z nim już trzy razy u pediatry. Lekarze twierdzą że osłuchowo jest dobrze,a przyczyny kaszlu nie znają. Syn ma bardzo dużej wydzieliny,która odkasłuje mu się do gardła. Co może być przyczyną ze syn tak długo kaszle i jakie leki zastosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania dziecka trudno powiedzie co może mu dolegac. Jesli kaszel utrzymuje sie nadal to niestety ale konieczna jest wizyta u lekarza. Jakie leki dziecko przyjmowało do tej pory? Czy kaszel to jedyny objaw? Można sprobowac mucosolvan