Mokry kaszel u trzylatka

Witam Mój synek ma 3 latka, od ok. 3 tygodni pokasłuje mokrym kaszlem. Kaszel wieczorem, rano i sporadycznie w ciągu dnia. Chodzi do przedszkola i tam podobno nie kaszle. Nie wiem czym to może być spowodowane. podawałam mu kilka dni Pectro drill chwilę nie kaszlał a potem znowu zaczął. Od 3 tygodni podaje mu Omega med w syropie. Czy miód zawarty w tym syropie mógłby być powodem kaszlu?

raczej katar np z powodu włączenia ogrzewania i unoszenia się kurzu i roztoczy. .Można spróbować wieczorem podać mu coś na uczulenie np Flonidan albo chociaż wapno i krople do nosa. Pościel często zmieniać, pokój wietrzyć przed spaniem ..