Molestowanie w dzieciństwie a planowanie ciąży

Witam, chciałam się zapytać czy molestowanie seksualne w dzieciństwie tzn. wkładnanie palcy do pochwy,poruszanie nimi u 11 letniej dziewczynki może mieć wpływ na problemy z zajściem w ciąże.Niec chodzi mi tylko o bariere psycholoiczną ,ale zy była możliwość uszkodzenia czegoś i przez to w dorosłym życiu nie można zajść w ciąże

Witam,
Przy planowaniu ciąży zachęcam do osobistej wizyty u ginekologa.
Myślę że warto byłoby zadbać o wydobycie wsparcie psychologiczne.
Pozdrawiam