Molestowanie w młodości

byłem molestowany jak byłem dzieckiem przez kuzyna miałem w tedy 4-5 lat teraz mam 30 lat i przez te wszystkie lata myslałem ze to mi sie wydawało ale to jednak jest prawda

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam serdecznie,
Problem molestowania seksualnego dotykając dziecko, odbija się na jego dalszym życiu. W momencie, gdy sprawcą jest osoba z rodziny jest to jeszcze bardziej nasilone i przepełnione wieloma negatywnymi odczuciami. Często pokrzywdzony zadaje sobie pytanie: Dlaczego? Warto byłoby skontaktować się z psychoterapeutą i przepracować traumatyczne przeżycia.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska