Monitorowanie cyklu i wzrostu pęcherzyka podczas starań o ciążę

Witam staram sie z mezem o dziecko i w lutym pecherzyk mi ladnie urosl po clostilbegyt ale nie pekl sam i musialam odczekac miesiac i w kwietniu tez mi urosl ladnie po tabletkach i mialam podany zastrzyk pregnyl i pekl po nim ale sie nie udalo :( i teraz w maju tez bralam clostilbegyt od 5 dnia cyklu ale tylko mial 14mm w 15 dniu cyklu ,nie urosl mi ladnie i teraz moje pytanie dlaczego wlasnie nie urosl mi teraz po lekach ? dodam ze bralam jedna tabletke dziennie .Prosze o odp , jestem zalamana

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest stwierdzić przyczynę. Proponuję udać się do lekarza ginekologa prowadzącego leczenie. być może warto byłoby zastosować inne metody wspomagania rozrodu. Rozumiem że u Partnera nasienie jest ok?