Monitorowanie owulacji a wczesna ciąża

Dzień dobry! OM miałam 6.12.13r, długośc moich cykli z ostatnich 4 mcy (24,26,24,21dni), w ciąże prawdopodobnie zaszłam 21-22 12. Owulację miełam między 17-19.12. Byłam u lekarza 14.01, według miesiączki to wychodzi 6 tydzień ciąży a według zapłodnienia 4 tydzień. Lekarz powiedział, ze nie wcześniej niż za 2 tyg mam przyjść na kolejne usg, Pęcherzyk jest ladny jak okreslil doktor ma biala obwodke- to wczesna ciaza. Mimo wszystko martwię się czy wszystko będzie dobrze????/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji określić, czy wszystko będzie dobrze. Póki co zdecydowanie proszę być jednak dobrej myśli i dbać o siebie.