Morfologia 16-latka

mchc 35,0 g/dl neutrocyty 32,5 % eozynocyty 11,1% limfocyty 45,4% cholesterol całkowity 206,8 mg/dl glikoza 98 mg/dl żelazo 18 ug/dl cholesterol ldl 136,4 mg/dl prosze o interpretacje wyników syna ma 16 lat

Witam! Odchylenia w rozmazie układu białokrwinkowego (podwyższony poziom limfocytów, obniżony neutrofili) mogą wynikać z przebytej w ostatnim czasie infekcji wirusowej. Obniżony poziom żelaza wymaga wprowadzenia doustnej suplementacji tego pierwiastka. Natomiast podwyższony poziom cholesterolu w tym wieku może wiązać się ze nieprawidłową dietą, nadwagą lub brakiem aktywności fizycznej. Wyniki badań powinien ocenić również lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.