Morfologia 4-letniego syna

Czy mogę prosić o zinterpretowanie wyników morfologi syna 4 letniego bo sie Nie pokoje:( WBC 7,55 G/L , RBC 4,03 T/L , HEMOGLOBINA 11,2 G/DL , HEMATOKRYT 31 %,MCV 76,9 fl, MCH 27,8 qg, PŁYTKI KRWI 24 G/l ,RDW-CV 14,4 %, RDW-SD 39 fl, NEUTROCYTY 38% , LIMFOCYTY 51,9%, MONOCYTY 7,4 %,EOZYNOCYTY 2,0%,BAZOCYTY 0,7 %,PRZY mpv ,pdw,p-lcr,pct jest tylko wykrzyknik ! :( co oznaczaja te wyniki bardzo sie nie pokoje :(

Milena Lubowicz

Znacznie obniżone są płytki, do poziomu, który bezwzględnie wymaga konsultacji lekarskiej, może nawet leczenia szpitalnego. Także proszę bezzwłocznie udać się do pediatry.
Pozdrawiam